poniedziałek, 03 lipca 2023

Archiwum

Retro Wakacje

W każdą środę, od początku lipca do 9 sierpnia, Wiatrak Polkowicki stanie się miejscem, gdzie dzieci będą mogły przenieść się w czasie i odkryć zabawy sprzed lat. Zapraszamy na Retro Wakacje w Wiatraku!

Podczas naszych Retro Wakacji, zapraszamy dzieci do uczestnictwa w grach i zabawach inspirowanych dwudziestoleciem międzywojennym. To doskonała okazja, aby poznać formy rozrywki, które były popularne, gdy ich dziadkowie byli dziećmi, a na świecie nie było smartfonów, internetu czy gier wideo. Chociaż zabawy są z czasów minionych, wierzymy, że nadal są świetną formą spędzania wolnego czasu i sprawią wiele radości współczesnym dzieciom.

Warsztaty również będą miały retro charakter. Dzieci będą miały okazję tworzyć własne dzieła sztuki, inspirując się stylem i motywami z przeszłości. Będą miały możliwość stworzenia m.in. torby na klamoty, skrzyń skarbów czy prac plastycznych z wykorzystaniem wakacyjnych piasków.

Retro Wakacje to okazja, aby połączyć przeszłość z teraźniejszością i wspaniale się bawić, odkrywając zabawy, które cieszyły naszych dziadków i pradziadków.

Zajęcia są kierowane do dzieci od 6 roku życia i odbywać się będą w godzinach 10:00-12:00, w Wiatraku Polkowickim. Koszt udziału w jednych warsztatach wynosi 20 złotych za osobę.

Zapisy pod numerem telefonu 535 181 826.
Liczba miejsc ograniczona. 

Dołącz do nas na Retro Wakacjach w Wiatraku Polkowickim i odkryj  zabawy, które cieszyły poprzednie pokolenia!