czwartek, 19 maja 2022

Archiwum

“Jak być Mamą i nie zwariować” – warsztaty z psychologiem

„Jak być Mamą i nie zwariować” to pytanie zadaje sobie z pewnością nie jedna z Pań. Odpowiedzi mogliśmy wysłuchać 18.05.05.2022 r. w Wiatraku Polkowickim podczas wyjątkowych warsztatów z psychologiem Magdaleną Palą. Moderatorem spotkania była socjolog Aleksandra Michalska.

Aleksandra Michalska – socjolog, mama, miłośniczka natury i fascynatka pracy z umysłem oraz tego, jak praca nad sobą może wpłynąć na kolektywne funkcjonowanie społeczeństwa w długofalowej perspektywie. Wierzy, że każdy ma w sobie ogromny potencjał i siłę sprawczą, by dokonać zmian i wpłynąć na jakość swojego życia.

Magdalena Pala – psychoterapeutka, absolwentka psychologii o specjalności terapeutycznej na Uniwersytecie Lethbridge w Kanadzie. Wierzy w słowa Marka Twaina, iż „Dwa najważniejsze dni w życiu człowieka to ten, w którym się rodzi i ten, w którym odkrywa – po co.” Pracując z pacjentami w całej Polsce rozwija się w nurcie treningu uważności, sesje dopasowując do potrzeb pacjenta i tego, co jest dla niego ważne. W wolnym czasie uwielbia piesze wycieczki po europejskich pasmach górskich.