Wiatrakowe Love – Koncert w wykonaniu Anety Szkudlarek

Termin: 12 lutego 2022
Wstęp:Bilety w cenie: 5 zł normalny/ 2 zł ulgowy
Czas:19.00

Podobno miłość uskrzydla, więc w naszym Wiatraku Polkowickim musi być jej pełno, wszak ma on aż cztery skrzydła.

Na pewno nie zabraknie jej w okresie walentynkowym.

Spotkaj się ze swoją drugą połówką w Wiatraku Polkowickim, czekają na Was ciekawe atrakcje.

12 lutego, godz. 19.00 zapraszamy na Koncert Walentynkowy w wykonaniu Anety Szkudlarek. Na instrumentach klawiszowych towarzyszyć jej będzie Dawid Sierpina. Darmowe wejściówki na koncert można odebrać w naszym Wiatraku.

Aneta Szkudlarek

Polkowiczanka, od dwunastu lat współpracująca z różnymi zespołami muzycznymi z terenu Dolnego Śląska. Muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat, jako dziecko została absolwentką Polkowickiego Ogniska muzycznego w kategorii pianino, była laureatką wielu konkursów. W życiu dorosłym skupiła się na współpracy z wieloma utalentowanymi muzykami.

Dawid Sierpina

Legniczanin, świetny klawiszowiec, który współpracuje z wieloma muzykami, realizuje mnóstwo różnych projektów muzycznych.

12 lutego rozpoczynamy również nasz  Walentynkowy tydzień.  W ramach niego na szczycie Watraka przygotowaliśmy specjalną walentynkową aranżacje, która zrobi idealne tło dla Waszych wspólnych zdjęć. Podczas zwiedzania będziecie mogli dowiedzieć się jak wygląda święto zakochanych na całym świecie, a następnie wziąć udział w mini quzie. Na koniec możecie zakupić swojej walentynce piernikowe serduszko.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp do Wiatraka płatny. Bilety w cenie: 5 zł normalny/ 2 zł ulgowy