środa, 12 października 2022

Archiwum

II BIEG “3X NA WIATRAK POLKOWICKI”

3x NA WIATRAK POLKOWICKI to druga edycja charytatywnego biegu po schodach. W tym roku biegamy dla Piotrusia. Zapraszamy do zapisów!

Charytatywny bieg po schodach Wiatraka Polkowickiego odbędzie się 5 listopada 2022 r., startujemy o godz.15.00.

Zapisy oraz Regulamin na stronie: https://euforiabiegacza-sport.pl/zapisy.html oraz w Biurze Zawodów w trakcie trwania imprezy. Ilość miejsc ograniczona. Organizatorzy zapewniają medal dla każdego uczestnika biegu. Opłata startowa wynosi min. 20 zł (do puszki). 

Ponadto w ramach wydarzenia odbędą się Rodzinne Warsztaty Jesienne i Słodki Kącik z ciastami.

Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie i terapie małego bohatera Piotrusia Augustyniaka, który ma bardzo rzadkie zaburzenie genetyczne zwane Zespołem Wiedemanna-Steinera oraz Kraniosynostozę złożoną (zrośnięte szwy czaszkowe) na tle wady wrodzonej-genetycznej. Nasz bohater wymaga stałej rehabilitacji i współpracy z różnymi specjalistami. Piotruś jest po rekonstrukcji czaszki gdzie został zoperowany tylko jeden zrośnięty szew, a zostały jeszcze dwa, które w późniejszych latach może będą musiały być zoperowane . Czeka go wiele zabiegów i pracy  w obrębie jamy ustnej i nie tylko. Bardzo dziękujemy w imieniu Piotrusia jak i naszym za wszelką okazaną pomoc.

.

Więcej informacji pod nr tel. 785 804 295